Wearables - nositeľná elektronika

S podporou Meet and Code by sme Vás radi predstavili nositeľnú elektroniku, alebo inak nazývanú aj wearables. V prvej časti sa naučíme vytvoriť si pohľadnicu, ktorá pri otvorení svieti.
V ďalšej časti, ktorá bude vysielaná 22. októbra 2020 si predstavíme svietiacu čelenku a plyšovú hračku.

Prosím, po zhliadnutí videa nám zanechajte odkaz, aby sme videli, koľko ľudí tento workshop absolvovalo. V prípade otázok sme Vám k dispozícii na chate dňa 15. októbra 2020 medzi 14:00 - 15:00 hod.

1 Like

Ahojte :slight_smile: Pokojne môžete písať do chatu, rada Vám odpoviem. Zároveň nám zanechajte odkaz, aby sme vedeli spočítať počet účastníkov. Tešíme sa na Vás! :slight_smile:

2 Likes

Dobry den, pani ucitelka.

Dobrý deň, vitaj na workshope :slight_smile:

Pani ucitelka, ja nemam ihlu.

Dobry den, prepacte, ja som trosku meskala.

Skús sa spýtať maminy :slight_smile:

:upside_down_face: :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

:robot: :robot: :robot: :robot:.

dobry den… :slight_smile: :sunglasses:

funguje mi to :slightly_smiling_face:

:slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

:slightly_smiling_face:

Dobry den pani ucitelka to som ja Hana Fuskova

:star_struck: :star_struck:

:sunglasses: :sunglasses:

Ahoj Hanka :slightly_smiling_face:

Dobrý deň,pani učiteľka​:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

Ďakujem a teším sa na Vás zase o týždeň! :slight_smile:

Super workshop :slight_smile: